Македонија Црна хроника Култура Живот Спорт Свет Скопје Здравје и убавина АВТОМОБИЛИ
Архива
БАРАЈ:
ОД
ДО

26.04.2017, 15:09

Пронајдено тело на млад скопјанец во објект во градба

Тело на 27-годишен скопјанец вчера попладне било пронајдено во објект во изградба во oпштина Кисела Вода.

Како што соопшти МВР вчера во 17 часот во Единицата за известување и команда - Скопје, Љ.Д. пријавил дека на улицата „Сава Ковачевиќ“, во објект во изградба, има починато лице. Се работи за Г.Б. (27) од Скопје. Смрттa е констатирана од екипа на Итна медицинска помош.

Увид на местото на настанот извршила екипа на СВР Скопје. По наредба на Јавен обвинител над телото на починатиот ќе се врши обдукција.


Текстот е прочитан 3325 пати.
#
Штипјанец преку лажен профил на Фејсбук измамил малолетничка да му даде нејзини интимни фотографии
Безживотно тело на маж пронајдено во трафостаница
Му ја скршил ногата оти тргнал да си ја бара кокошката
Ранетиот во семејната расправија во Гостивар, осомничен и за кражбата во Здравствен дом
Гостиварец го повредил синот во семејна расправија
Кривична пријава за седум лица за убиството на Матка
Кривична пријава за скопјанец за напад врз мајка му
Повредени војници во сообраќајка кај патарината Сопот
Скопјанец си го избодел братот со нож

Електронско издание на Вест

Кликни за претплата

ДЕТАЛЕН ИЗВЕШТАЈ ОД СОБРАНИЕТО: НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ, ОБВИНУВАЊА ЗА ПУЧ, УПАД, МАСОВНА ТЕПАЧКА, РАСКРВАВЕНИ ГЛАВИ, ПОЛИЦИСКА АКЦИЈА, ОСУДИ И ОБВИНУВАЊА (ФОТО)
СДСМ и ДУИ вчера прескокнаа две точки од дневниот ред на конститутивната с...
ИЗЛОГ
Поглед
Пишува: Лејла САБИТ - Погледот, велат, е душата на човекот......

Во Франкфурт ќе се појави шестата генерација на "поло"
Септемврискиот Саем на автомобили во Франкфурт ќе му послужи на "Фолскваге...
"Пежо" ја одбележа титулата во женското рели со "208 блек едишн"
Одбележувајќи го освојувањето на титулата во ФИА рели шампионатот за жени,...

ОТВОРЕНО ЗА АУТИЗМОТ

 
    

Потпечени палачинки
Приготвување: пржените палачинки наредете ги во тавче. Ситно исечкајте ја ...
Site Meter